Greencard-Pro
USA
نتایج قرعه کشی گرین کارت از 1396-2-11 برابر با اول ماه مه متناوباً و به تدریج اعلام خواهد شد.
برای اطلاع یافتن از نتیجۀ قرعه کشی سال 2016 (DV-2018) به طریق زیر عمل کنید،
ابتدا وارد پنل کار بری خود میشوید وسپس در قسمت وضعیت ثبت نام گزینۀ وضعیت ارسال را انتخاب کرده
سپس Confirmation Nr را کپی کرده و با استفاده از آن وارد سایت نمایید http://www.dvlottery.state.gov/ESC
شده و نتیجۀ قرعه کشی خود را مشاهده کنید.

گرین کارت یا کارت اقامت( کارت سبز) چیست؟

هر ساله 55000 نفر كه با احتساب خانواده شان بالغ بر 200,000 نفر ميشوند ، از طریق قرعه کشی، گرين كارت (Green Card) آمريكا را اخذ مينمايند.

کارت مجوز شهروندی یا اقامت در ایالات متحده آمریکا، سالانه از طریق قرعه کشی (ویزای تنوع فرهنگی) به 55000 نفر در سراسر جهان اعطا میشود. داشتن این کارت از راههای دیگر، شرایط بسیار دشواری می خواهد چرا که داشتن کارت به صاحب آن، امتیازات شهروندی آمریکا یعنی امتیاز داشتن کار، اقامت، تحصیل و ... را همچون سایر شهروندان این کشور میدهد.
New-York
بدین سبب ،همه ساله اداره مهاجرت آمریکا تعدادی از این کارتها را به قید قرعه در اختیار کشورهائی قرار می دهد که مهاجرین کمتری را به آنجا گسیل داشته اند. در واقع شهروندان چنین کشورهایی شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی گرین کارت را دارا هستند. شما نيز می توانيد رويای آمريکايی خود را محقق سازيد. اگر می خواهيد در آمريکا زندگی کاملا جديدی را آغاز کنید،گيرين کارت به شما این امکان را می دهد، که بطور نا محدود در آمريکا زندگی تحصیل و یا کار کنيد. تنها چيزی که لازم داريد، کمی شانس در بخت آزمايی گيرين کارت DV- 2019 است.

داشتن گرین کارت یعنی :

شروع يک زندگی کاملا جديد در آمريکا،
تحصيل در يکی از دانشگاه های مطرح آمريکا يا موسسات حرفه ای،
تجربه گزينه های حرفه ای و کاری جديد، رئيس خود شدن (شغل آزاد) و لذت بردن از دوران بازنشستگی در آنجا.


حال که نیکبختی در منزل شما را میزند تعلل نکنيد. خوشبختی شما ممکن است تنها به اندازه يک ثبت نام با شما فاصله داشته باشد.

شرکت در قرعه کشی گرین کارت به صورت مستقیم رایگان میباشد ، چرا باید جهت شرکت در قرعه کشی گرین کارت از طریق ما هزینه ای پرداخت کنید؟

  • » آیا میدانید بسیاری از افرادی که به صورت مستقیم در قرعه کشی شرکت می کنند به دلیل عدم اطلاع از شرایط ، در قرعه کشی شرکت داده نمی شوند.
  • » آیا میدانید که برخی از افرادی که برنده شده اند، هیچگاه از برنده شدن خود مطلع نمی شوند و نامه برنده شدن آنها هیچگاه به دستشان نمی رسد.
  • » آیا میدانید که در صد بالایی از افرادی که در قرعه کشی برنده می شوند ، به دلیل نا آشنایی با پروسس اداری هرگز موفق به دریافت گرین کارت نمی شوند
  • » تیم ما با بهره گیری از تجربه خود تمامی مدارک و اطلاعات افراد شرکت کننده را کنترل کرده تا از تطابق آنها با شرایط خواسته شده اطمینان حاصل نماید.
  • » تک تک عکس های ارسالی ، توسط افراد متخصص بررسی شده و در صورت عدم انطباق ویرایش شده و سپس به فرم شرکت کننده الصاق می گردند.
  • » پس از ارسال دیجتال اطلاعات فرد شرکت کننده به آمریکا ، گواهی صادر شده از سایت مربوطه ، در پنل کاربری هر فرد قابل مشاهده خواهد بود.
  • » نتایج برندگان قرعه کشی افرادی که از طریق ما اقدام به شرکت نموده اند توسط کارشناسان خبره از طریق چک آنلاین انجام و بصورت تلفنی اطلاع داده میشود توجه! از طریق پست یا ایمیل به هیچ یک از برندگان ٬از طریق ما و یا اداره مهاجرت آمریکا مرسوله ای ارسال نمی گردد.

جهت اطلاع از خدمات ما بر روی لینک "خدمات ما" در منوی سمت راست صفحه کلیک کنید.

شرکت در قرعه کشی گرین کارت سال ۲۰۱۷ فرصتی طلایی برای تحقق آرزوهايتان میباشد!

ثبت نام آنلاین گرین کارت